04 wrz 2013

II Ogólnopolskie Spotkanie Sieciujące ZAZ

Z radością informujemy, iż w dniach 23-25 października 2013 roku w Hotelu Inter Szablewski w Dymaczewie odbędzie się zapowiadane II Ogólnopolskie Spotkanie Sieciujące ZAZ. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Gospodarzem i organizatorem jest Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi.

W programie m.in. debaty nad kluczowymi problemami ZAZ, takimi jak:

1) konieczność sformułowania zapisu, czym jest zakład aktywności zawodowej i jakie jest jego należne miejsce w systemie prawnym,

2) wskazanie i zredagowanie najistotniejszych zmian prawnych dotyczących zakładów aktywności zawodowej,

3) pozyskiwanie środków zewnętrznych przez zakłady aktywności zawodowej w nowej perspektywie finansowej.

W programie przewidziano również warsztaty dla osób zajmujących się w ZAZ finansami, księgowością i kadrami. Zaproszeni są więc nie tylko dyrektorz i kierownicy, ale i osoby zajmujące się tymi zagadnieniami w ZAZ.

Zapewniony jest bezpłatny udział w spotkaniu dwóch przedstawicieli każdego zakładu aktywności zawodowej. Pobyt dodatkowych osób będzie odpłatny (zakwaterowanie + wyżywienie).

Wypełnione i podpisane formularze zgłoszeniowe na II Ogólnopolskie Spotkanie Sieciujące Zakłady Aktywności Zawodowej można przesyłać pocztą, drogą mailową lub faksem w nieprzekraczalnym terminie do 22 września 2013 roku:

Fundacja im. Królowej Polski św. Jadwigi

ul. Wczasowa 8a, 62-040 Puszczykowo

Tel./fax: 61 898 30 68

fundacja@jadwiga.org

Organizator zapewnia także transport z Poznania do Hotelu.

Program spotkania zostanie wkrótce opublikowany.

POBIERZ FORMULARZ

 

Mapa ZAZówAktualności

Jesteśmy na Facebook'u