15 maj 2014

Paraspartakiada GOLGOTA ŚWIĘTOKRZYSKA

Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej w Stykowie wraz z Parafią Rzymsko-Katolicka w Kałkowie-Godowie, Stowarzyszeniem „Przyjacielska Dłoń” oraz Zrzeszeniem Sportu i Rehabilitacji „Start” w Kielcach serdecznie zapraszają osoby niepełnosprawne do udziału w Paraspartakiadzie, która odbędzie się 13 czerwca br. na terenie Sanktuarium w Kałkowie-Godowie. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

Paraspartakiada odbywa się po raz szósty pod nazwą „GOLGOTA ŚWIĘTOKRZYSKA”. Tegoroczna edycja jest kontynuacją współzawodnictwa osób niepełnosprawnych w zawodach sportowych. Konkurencje są tak dobrane, aby jak największa ilość osób mogła uczestniczyć w zawodach i poczuć smak współzawodnictwa.
Spartakiada ma na celu popularyzację sportu wśród osób niepełnosprawnych jako jednej z metod uzyskania większej sprawności fizycznej potrzebnej w życiu codziennym. Startującym zawodnikom daje możliwość demonstrowania odwagi, doświadczenia radości zwycięstwa, czy goryczy porażki, natomiast obserwatorom gwarantuje dużo emocji.
Dlatego w imieniu organizatorów paraspartakiady bardzo serdecznie zapraszamy do Kałkowa w dniu 13 czerwca. Zapowiada się duża dawka emocji sportowych w otoczeniu pięknej przyrody oraz miejsca uświęconego, jakim jest Sanktuarium Matki Bolesnej w Kałkowie.
Osoba do kontaktu: TOMASZ  IWAN  tel. 663 408 070 lub 41 272 17 26 w godzinach 10.00 do 14.00.
Organizatorzy zapewniają posiłek, natomiast nie pokrywają kosztów dojazdu. Istnieje również możliwość noclegu po uprzedniej rezerwacji, której dokonać należy do dnia 30.05.2014 r.

>>>ZOBACZ ZAPROSZENIE I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY<<<

Mapa ZAZówAktualności

Jesteśmy na Facebook'u